Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
Infinito 25ml Grzybobójczy Zaraza Ziemniaka Magnificur Fini Bayer

Infinito 25ml Grzybobójczy Zaraza Ziemniaka Magnificur Fini Bayer

Środek grzybobójczy Infinito przeznaczony przede wszystkim do zwalczania zarazy ziemniaka.
13,00 zł

Marka: Bayer

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 11,99 zł
Kurier 15,99 zł
Poczta polska 8,99 zł

POBRANIE:

Kurier 19,99 zł
Brakuje 180,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Infinito 25ml Grzybobójczy Zaraza Ziemniaka Magnificur Fini Bayer

Środek grzybobójczy przeznaczony do zwalczania zarazy ziemniaka. Działa zapobiegawczo oraz interwencyjnie. Ma działanie systemiczne.

Magnicur Finito (Infinito) Bayer dzięki właściwościom systemiczno-wgłębnym w pełni chroni liście, łodygi, bulwy i nowe przyrosty; może być stosowany zapobiegawczo i interwencyjnie. Charakteryzuje się bardzo skutecznym działaniem antysporulacyjnym - hamującym zarodnikowanie i rozprzestrzenianie się zarazy ziemniaka. Działa skutecznie na zarazę ziemniaka oraz mączniaka rzekomego.

Magnicur Finito (Infinito) Bayer

  • działa zapobiegawczo i interwencyjnie
  • wysoce skuteczny w ochronie warzyw
  • odporny na zmywanie przez deszcz i działanie promienii słonecznych
  • zawiera dwie substamcje czynne
  • możemy stosować go po i przed wschodami ziemniaków
  • chroni nowe przyrosty,, działa układowo

Magnicur Finito (Infinito) po wyschnięciu na powierzchni liścia, pozostaje odporny na zmycie przez deszcz. Pobieranie jest jednakowo efektywne w niskich i wysokich temperaturach, a fluopikolid jest bardzo stabilny i odporny na fotodegradację nawet przy silnym nasłonecznieniu. Magnicur Finito (Infinito) może być stosowany od początku intensywnego wzrostu części nadziemnych aż do fazy początku zasychania naci. Długotrwały, niespotykany dotychczas efekt ochrony. Wyjątkowo skutecznie zwalcza agresywne typy zarazy ziemniaka. W pełni chroni liście, łodygi, bulwy i nowe przyrosty.

Działa zapobiegawczo, leczniczo i wyniszczająco. Elastyczny w stosowaniu, zależnie od programu ochrony. Odporny na zmywanie. Doskonały profil toksykologiczny i ekotoksykologiczny. Okres karencji dla ziemniaka, cebuli, czosnku i szaltoki to 7dni. W przypadku ogórka są to 3 dni.

UprawaZalecane stężenie
ZiemniakiNa odmianach wczesnych: z chwilą zwierania się roślin w rzędach. Na odmianach późnych: z chwilą pojawienia się objawów na odmianach wczesnych w danym rejonie.0,5% (50 ml w 10 l wody)
Ogórek gruntowyPierwszy zabieg wykonać zgodnie z sygnalizacją lub natychmiast po wystąpieniu pierwszych objawów choroby. Kolejny zabiegi w odstępach 7-10dni. W sezonie wykonać maksymalnie 3 zabiegi środkiem Magnicur Finito (Infinito) 687,5 SC.0,25% (25 ml w 10 l wody)
Ogórek pod osłonamiPierwszy zabieg wykonać natychmiast po wystąpieniu pierwszych objawów choroby. Kolejny zabiegi w odstępach 7-10 dni. W sezonie wykonać maksymalnie zabieg środkiem Magnicur Finito (Infinito) 687,5 SC.0,3% (30 ml w 10 l wody)
CebulePierwszy zabieg wykonać zgodnie z sygnalizacją lub natychmiast po wystąpieniu pierwszych objawów choroby. Środek można stosować w fazie rozwoju części roślin przeznaczonych do zbioru. W sezonie wykonać maksymalnie 3 zabiegi środkiem Magnicur Finito (Infinito) 687,5 SC.0,25% (25 ml w 10 l wody)


Wyższą zalecaną dawkę środka stosować na glebach cięższych i o wyższej zawartości próchnicy.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz. U. 2020 poz.2097). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria.
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem