Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
Ślimakol na Ślimaki 1kg Substral

Ślimakol na Ślimaki 1kg Substral
 


Jest środkiem w formie granulatu do bezpośredniego stosowania.  Jedna aplikacja wystarcza nawet do 2 tygodni. Specjalna formulacja powoduje, iż środek ten jest odporny na deszcz nawet do 14 dni. 
27,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Substral

Brakuje 180,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Ślimakol na Ślimaki 1kg Substral

Środek chroni rośliny ozdobne, owoce i warzywa przed uszkodzeniami spowodowanymi przez ślimaki. Jedna aplikacja wystarcza na dwa tygodnie, specjalna formulacja powoduje, że preparat jest odporny na deszcz nawet przez 14 dni. Działa profilaktycznie oraz interwencyjnie, szybko działa - widoczny efekt.


Ślimakol na Ślimaki 1kg Substral jest środkiem w formie granulatu do bezpośredniego stosowania. 
Chroni rośliny ozdobne i rośliny warzywne oraz truskawkę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez ślimaki. Działa kontaktowo i żołądkowo. Jedna aplikacja wystarcza nawet do 2 tygodni. Specjalna formulacja powoduje, iż środek ten jest odporny na deszcz nawet do 14 dni. Po spożyciu środka przez ślimaki następuję ich odrętwienie, a następnie śmierć w wyniku odwodnienia organizmu.


Ślimakol na Ślimaki 1kg Substral stosować tylko w przydomowych działkach warzywnych i przydomowych ogrodach 
zarówno na zewnątrz (uprawa polowa), jak i w uprawie pod osłonami. Środek należy rozsypać równomiernie, bezpośrednio na glebę lub podłoże wokół chronionych roślin upewniając się, aby środek nie znalazł się na lub pomiędzy liśćmi. Środek stosować w umiarkowanych i wilgotnych warunkach pogodowych, gdy ślimaki są aktywne. Stosować na wilgotną glebę, nie mokrą. Odstęp pomiędzy pojedynczymi peletkami powinien wynosić 12-15 cm.

Pojemność: 1000 g

Zawartość substancji czynnej: metaldehyd (związek z grupy aldehydów) - 3% (30 g/kg)

 
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz. U. 2020 poz.2097). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria.
  1. polecam Marian on 07.07.2020
    Cena z dostawą
    Jakość obsługi
    Jakość produktu

    Produkt zgodny z opisem.Polecam.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem