Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Środki owadobójcze - opryski czereśni

Jeśli chodzi o opryski na szkodniki zasada jest podobna jak przy opryskach np. na choroby grzybowe. Musimy regularnie lustrować naszą plantację aby nie doprowadzić do stanu gdy drzewo nie jest do uratowania. Wtedy nie pomogą już żadne opryski.

Więcej..
Sposoby na osy, pszczoły i szerszenie

Osy, pszczoły i szerszenie budzą przeważnie strach oraz poirytowanie. Widząc tego typu latające owady, najczęściej je przepędzamy. Nic w tym dziwnego - potrafią one napędzić stracha zwłaszcza tym osobom, które są uczulone na ich jad.

Więcej..
Mrówki na działce, co robić!?

Przedstawimy kilka informacji dla Państwa próbując odpowiedzieć sobie i podpowiedzieć Wam co i czy coś robić z mrówkami na działce. Są utrapieniem wielu właścicieli gospodarstw czy ogrodów. Przeszkadzają nam wielokrotnie również przy pieleniu, koszeniu  lub pielęgnacji roślin czasem kąsając dokuczliwie.

Więcej..
Jak wytępić mrówki?
Chociaż pośród szkodników zagrażających roślinom uprawianym w ogrodzie wymienia się przede wszystkim krety, kuny, nornice, a także mszyce i mole okazuje się, że sporo szkód mogą wyrządzić również tak małe i niepozorne stworzonka, jakimi są mrówki.Więcej..
Jak pozbyć się pająków?

Arachnofobia czyli lęk przed pająkamito stosunkowo powszechna fobia występująca właściwie na całym globie. Można ją próbować leczyć poprzez wygaszanie reakcji lub odwrażliwianie.

Więcej..
Jak pozbyć się karaluchów?

W moim domu są karaluchy – brzmi jak najczarniejszy koszmar. Niestety, ale karaluchy były są i będą. Mogą znaleźć się nawet w najbardziej czystym domu, choć z reguły mieszkańcy bloków są na nie dużo bardziej narażeni.

Więcej..
Lepy feromonowe. Czy Ty też miałeś kiedyś nieproszonych gości w kuchni??

Możemy je przynieść bezpośrednio ze sklepu spożywczego, mogą przejść od sąsiada. Z uwielbieniem wybierają szafki z mąkami, kaszami, orzechami - by tam na dłużej założyć całą kolonię.

Więcej..