Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Sprawdzone metody na tanie nawadnianie ogrodu

Podlewanie ogrodu to jedna z podstawowych czynności, która jest wykonywana przez każdego właściciela przydomowego kawałka zieleni. Jak wiadomo, pochłania to całkiem sporo wody, a tym samym rachunki nieubłagalnie rosną.

Więcej..
Uprawa arbuza – sadzenie, hodowla i pielęgnacja

Arbuz to słodki i soczysty owoc, który doceniamy zwłaszcza w upalne, letnie dni. Gasi on pragnienie, jest pyszny, a do tego zdrowy. Warto wiedzieć, że wbrew powszechnej opinii i mówienia o nim jako o owocu, jest hodowany jako warzywo

Więcej..
Jaką trawę zasiać w ogrodzie?

Trawnik jest jednym z najbardziej efektownych elementów kompozycyjnych spotykanych w naszych ogrodach. Dobrze dobrany i prawidłowo pielęgnowany jest doskonałym tłem dla drzew ozdobnych, krzewów oraz kwiatów.

Więcej..
Jak pielęgnować hortensje ogrodowe?
To, że hortensje stanowią jedne z najbardziej efektownych roślin ogrodowych nie ulega żadnym wątpliwościom. Dość duże, soczyście zielone liście i obfite kwiatostany w kształcie kuli o różnorodnych barwach gęsto przeplatają się ze sobą tworząc zwarty krzew, również w formie kulistej. Co ważne, na ogrodniczym rynku znajdziemy wiele odmian tychże kwiatów, które różnią się od ciebie głównie kolorem, a czasem kształtem.Więcej..